Size Özel Tasarımlar Sunuyoruz...

Adres:

  • Seyfi Demirsoy Mahallesi Sırma Sokak No: 51/2 Siteler 06160 Altındağ/ANKARA
  • +90 312 350 88 02
  • mert@mertsauna.com
  • Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08.00- 19.00

Hakkımızda

Neler Yapıyoruz

Üretim tesisleri mobilyacılığın da başkenti Ankara’da konuşlu olmak üzere, Türkiye ve yakın coğrafyamızdaki birçok ülkede sauna, hamam, buhar odası ve kar çeşmesi projelendirme ve uygulamaları. Uzman ekibimiz yurtiçinde tüm şehirlerimizde ve ayrıca yurtdışında da üretim ve montaj yapabilme kabiliyetine sahiptir. Kısacası bir SPA merkezi, spor salonu, otel, konut veya işyerinde ihtiyaç duyulan her türlü kişisel bakım ve rahatlama tesisleri konusunda uzman ekibimizle işimizin başındayız. Ürün yelpazemizde kendi markamızı taşıyan ürünlerimizin dışında, kendi sektörlerinde dünya çapında kalitesi kanıtlanmış birçok markanın da ithalat ve montaj işlerini de yürütüyoruz.
KALİTE TUTKUMUZ
Üstlendiğimiz tüm projelerde en büyük gayemiz, üzerinde markamızın bulunduğu tüm ürünlerde uzun yıllar sürecek sağlamlık ve kalitenin tadını çıkarırken, ödediğiniz tutarların tam karşılığını aldığınıza inanmanızdır.
Awesome Image

Fresh Hijyen

Endüstri Ürünleri
İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Awesome Image

32

Yıllık
Tecrübe
Awesome Image

PROJE YÜRÜTME SÜRECİMİZ

Her bir proje müşterilerimizin taleplerine ve eldeki imkanların elverdiği gerçeklere göre şekillendirilerek değerlendirilir.

Kalite standartlarımızı yüksek seviyede tutabilmek için bir projenin başından sonuna kadarki tüm sürecini şu üç aşamada gerçekleştiriyoruz:

BEYİN FIRTINASI

Müşterilerimiz ile telefon ya da e-posta ile başlayan ilk iletişim ve taleplerinin alınması ile birlikte önce mühendisimiz ve keşif ekibimiz tüm ihtimalleri gözden geçirir.

PROJELENDİRME

Taleplere cevap verebilecek en uygun çözümler üretilerek, üretimi en kısa sürede ve en az hata payıyla tamamlamayı sağlayacak imalat projemiz hazırlanır.

ÜRETİM

Üretimin atölye ve montaj yerleşkesinde geçirilen her bir aşaması taşıdığı yüksek kaliteden emin olunmak için kontrol edilir.
Mesaj Gönder
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?