Size Özel Tasarımlar Sunuyoruz...

Adres:

  • Seyfi Demirsoy Mahallesi Sırma Sokak No: 51/2 Siteler 06160 Altındağ/ANKARA
  • +90 312 350 88 02
  • mert@mertsauna.com
  • Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08.00- 19.00

Buhar Odası

Buhar Odası İmalat ve Montajı

Güzellik ve cilt bakım uzmanları tarafından yapılan bir araştırmaya göre, cildi derinlemesine temizleyen en etkili uygulamanın buhar banyosu olduğu sonucuna ulaşılmıştır. Yıllarca süren kullanıma rağmen, orijinal renginden bir şey kaybetmez. Modüler veya yerinde projeli buhar odalarımız, pahalı konstrüksiyon işleri olmadan kolayca monte edilebilir. Planlama ve proje hazırlama aşamalarında bizden profesyonel yardım talep edebilirsiniz. Buhar banyosu, aynı sauna gibi, çok asırlık bir gelenektir. Tarihi eski Roma’ya kadar gider. Bir buhar banyosundaki sıcaklık derecesi, geleneksel Fin Saunasından çok daha düşük, nem ise çok daha yüksektir.

  • Mert Sauna Buhar Banyosu akrilik veya cam mozaik buhar odaları, özellikle yoğun ticari işletmelerde ve konutlarda önemli özelliklere sahiptir. Düzgün, gözenekli yüzeylerine rağmen, temizlenmeleri kolaydır ve yüksek hijyen standartları vardır.

Sağlıklı akrilik ve cam mozaik malzemeler çizilmelere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

mert@mertsauna.com

+90 312 350 88 02
Awesome Image

Buhar Odası Kurulumu

Buhar Odası denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmak için siz değerli müşterilerimize kaliteli ve memnuniyet garantili hizmet vermekteyiz

Müşteri Memnuniyeti

Mevcut buhar odanız ne zaman ve kim tarafından imal edilmiş olursa olsun, her türlü teknik destek hizmetleri sağlamaktayız.
Mesaj Gönder
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?