Size Özel Tasarımlar Sunuyoruz...

Adres:

  • Seyfi Demirsoy Mahallesi Sırma Sokak No: 51/2 Siteler 06160 Altındağ/ANKARA
  • +90 312 350 88 02
  • mert@mertsauna.com
  • Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08.00- 19.00

Hamam Uygulamarı

Hamam Tasarımları

Eski yıllarda sadece bazı işletmelerde özel hizmet olarak verilen hamamlar, gelişen konfor ve gereksinimler doğrultusunda, özel yaşam alanlarının bir parçası haline gelmiştir. Bu alanda hamam imalatı yaptığımız firmamız birbirinden farklı modeller ve dizaynlarla hizmet sunmaktalar. Özellikle otel ve konaklama hizmetleri veren yerlerde, misafirlerin ilk olarak beklentileri arasında Türk hamamı ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle başta otel, tatil köyleri, spa merkezleri, spor salonları ve sayamadığımız birçok alanda önemli bir konum haline gelmiştir. Hamamlar sadece sıcak ortamda keselenerek duş almak değil, aynı zamanda farklı kişilerle aynı alanda sosyalleşmek için en gözde yerlerdir. Yaz ve kış gözetmeksizin tercih edildiği gibi, her yaştan ve cinsiyetten insanların vücut enerjilerini toparlamaları için en güzel alandır.

  • Hamam, cildin güzelleşmesine katkı sağladığı gibi, cildin aynı zamanda sağlıklı bir şekilde nemlenmesini ve yumuşamasını da sağlar.

Mert Sauna Olarak 1992 Yılından Günümüze Kadar Sayısız Projeye İmza Atmıştır.

mert@mertsauna.com

+90 312 350 88 02
Awesome Image

Hamam Kurulumu

Hamam imalatı denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olmak için siz değerli müşterilerimize kaliteli ve memnuniyet garantili hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Mevcut hamamınız ne zaman ve kim tarafından imal edilmiş olursa olsun, her türlü teknik destek hizmetleri sağlamaktayız.
Mesaj Gönder
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?